PIEKARZ , Belgia

Zobacz wszystkie ogłoszenia Link2europe
Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta dużej firmy z branży piekarsko-cukierniczej- poszukujemy osób chętnych podjąć pracę w Belgii na stanowisku:

Praca od zaraz !

Miejsce pracy: Burst/Erpe Mere

Opis stanowiska: Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisko będzie należało wypiekanie chleba oraz ciasta.

Wymagania:

- dobra znajomość jezyka angielskiego lub niemieckiego

- doświadczenie na podobnym stanowisku: doświadczenie w wypieku chleba i produktów słodkich, kręceniu ciasta, obsłudze maszyn piekarniczych oraz pieca

- chęć do pracy w nocy i w weekendy

- chęć pozostania w Belgii na długi czas lub na stałe

- chęć nauki języka niderlandzkiego

Oferujemy:

- pracę na dłuższy okres czasu

- atrakcyjne wynagrodzenie: 12.38€ – 13.21€/h brutto

- dodatek wakacyjny i premię roczną (przyznawane zgodnie z belgijskim prawodawstwem)

- zorganizowanie zakwaterowania

Potrącane z wynagrodzenia:

- koszty zakwaterowania 75€/ tydzień
- ubezpieczenia: 7,5€/ miesiąc

Informacje dodatkowe:

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o aplikowanie w języku polskim oraz angielskim (wraz z dokładnym opisem obowiązków na każdym zajmowanym stanowisku) poprzez naszą stronę internetową: www.link2europe.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
"Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europe Sp. z o.o”

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!

Polub nas na facebooku:

Typ: Dam pracę
Cena:
Kontakt:
Link2europe
Telefon: 77 44 14 502

E-mail: info@link2europe.pl
Data dodania: 2015-01-23

Szukaj - Baza Firm

Przepisy - Pieczenie