Baza Firm - Piekarnictwo, Cukiernictwo

Hurtownia Gastronomiczna Agusto

Hurtownia Gastronomiczna Agusto

Adres (ulica): ul. Drzewieckiego 11
Kod Pocztowy: 54-129
Miasto: Wrocław
Województwo: Dolnośląskie
Email: sklep@agustoshop.pl
Website: http://agusto.pl/
Tel: 717899393
NIP: 8991214136
Opis Firmy: Sprawnie funkcjonująca kuchnia to podstawa każdej restauracji. To od jej sprawnego funkcjonowania przede wszystkim zależne jest powodzenie restauracji. By kucharze mogli w pełni zaprezentować swój kunszt a realizacja zamówień nie przeciągała się w nieskończoność, kuchnia powinna być wyposażona w niezawodny sprzęt. Właśnie takie najwyższej klasy wyposażenie znajdziemy w ofercie firmy a'Gusto.

To internetowa hurtownia z wyposażeniem dla gastronomii. Znajdziemy tam cały sprzęt do wyposażenia kuchni i zmywalni. Oczywiście to tylko część oferty, gdyż a'Gusto ma do zaoferowania praktycznie kompletne wyposażenie całej restauracji. W a'Gusto możemy zakupić również wszelkie chłodziarki gastronomiczne, sprzęt do kateringu, zastawy stołowe oraz wyposażenie baru, a także dodatki spożywcze. Sklep a'Gusto sprzedaje nie tylko profesjonalny sprzęt restauracyjny. Można także zakupić sprzęt do wykożystania w domowej kuchni, jak sokowirówki, wyciskarki do soków, miksery czy ekspresy kawowe.

Naczelną zasadą aGusto jest oferowanie tylko wysokiej jakości sprzętu w jeszcze lepszej cenie, co już czyni zakupy w a'Gusto atrakcyjnymi finansowo. Do tego firma oferuje interesujące systemy rabatowe i obniżki cen przy dużych zakupach a także wprowadza okresowo ceny promocyjne na całe grupy towarów. Dlatego też, gdy zamierzamy zakupić wyposażenie do restauracji, warto zrobić to w a'Gusto.

Zasięg działalności: Cała Polska

  

Szukaj - Baza Firm

Najczęściej czytane