Technolog produkcji piekarniczej

Zobacz wszystkie ogłoszenia piekarniabagietka
Piekarnia Bagietka to nowoczesna firma produkcyjna o najwyższych standardach, posiadająca także kilkadziesiąt własnych punktów sprzedaży. W związku z rozwojem poszukujemy obecnie Kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Radziszewo (dogodny dojazd ze Szczecina i Gryfina)

Obowiązki:
• Nadzorowanie i optymalizacja procesów produkcyjnych, dbanie o najwyższą jakość produkcji,
• Weryfikacja oraz aktualizacja istniejących receptur produktowych,
• Opracowanie technologii wytwarzania nowych wyrobów gotowych,
• Opracowywanie i aktualizacja instrukcji technologicznych oraz stanowiskowych,
• Szkolenie pracowników produkcyjnych z zakresu technologii produkcji i dbałości o jakość.

Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe,
• Co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładach piekarniczych / cukierniczych,
• Dobra znajomość technologii piekarniczej/ cukierniczej, umiejętność przełożenia teorii na praktykę.

Oferujemy:
• Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,
• Dużą samodzielność w działaniu,
• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Możliwość ciągłego rozwoju.

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie CV na adres: rekrutacja@bagietka.com.pl, z dopiskiem w temacie: „Technolog/Radziszewo”.
CV można składać także osobiście w Piekarni Bagietka, ul. Kościelna 6, Radziszewo. Więcej informacji pod numerem telefonu: 509 871 717. Zapraszamy do kontaktu.
W CV proszę załączyć klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.
Typ: Dam pracę
Cena:
Kontakt:
piekarniabagietka
Telefon: 509 871 717
Radziszewo
Zachodniopomorskie
E-mail: rekrutacja@bagietka.com.pl
Data dodania: 2014-12-04

Szukaj - Baza Firm

Przepisy - Pieczenie