Piekarz z doświadczeniem - Belgia

Zobacz wszystkie ogłoszenia katowicehuman
HUMAN & HUNTER Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca
z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.
Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z Belgii, szukamy osoby gotowej objąć stanowisko:
PIEKARZ
P/ŻP/K
Miejsce pracy: Koksijde

Opis stanowiska pracy :
• Możliwość podjęcia pracy od zaraz!
• Praca związana z wyrabianiem różnego rodzaju ciasta (pieczywo i bułki)
• Ręczne kształtowanie bochenków chleba zgodnie z określoną wagą
• Wsadzanie i wysadzanie pieczywa z pieca
• Praca w zespole jak i samodzielnie
• Praca w systemie zmianowym

Oczekiwania:
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego bądź francuskiego– wcześniejsza weryfikacja
• Doświadczenie w pracy jako piekarz (min. 2 lata)
• Doświadczenie w pracy przy obsłudze pieca
• Umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnie
• Wysoki poziom higieny osobistej
• Zachowanie czystości w kuchni jak i pomoc przy jej utrzymaniu
• Motywacja do pracy
• Chęć nauki i umiejętność szybkiego uczenia się
• Gotowość do słuchania pleceń szefa jak i działania w ten sam sposób co szef.

Nasz Klient oferuje:
• Umowę po stronie belgijskiej
• Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
• Pracę w wymiarze 38h godzin tygodniowo (minimum)
• Możliwość pracy przez dłuższy okres czasu
• Zorganizowanie zakwaterowania
• Opiekę belgijskiego koordynatora na miejscu

Kandydatów spełniających opisane wymagania prosimy o aplikowanie za pomocą linku: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=7f7d1af6fd1f449f87bfc357fe9afc19
W tytule wiadomości prosimy o wpisanie nazwy stanowiska lub nr referencyjnego: P/ŻP/K
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Typ: Dam pracę
Cena:
Kontakt:
Human&Hunter
Telefon:
Koksijde
Europa
E-mail: zaneta.paszek@human-hunter.pl
Data dodania: 2015-05-20

Szukaj - Baza Firm

Przepisy - Pieczenie