Cukiernik, Ciastkarz, Niemcy.Atrakcyjna praca

nopic
Zobacz wszystkie ogłoszenia info@mvzconsulting.com
Pilnie poszukujemy cukierników-ciastkarzy (Niemcy).

Obowiązki:
- Wypiekanie wyrobów cukierniczych
- Dekorowanie ciast i tortów

Wymagania:
- Doświadczenia na podobnym stanowisku,
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny!)
- Mile widziane wykształcenie kierunkowe
- Gotowość do wykonywania pracy w trybie nocnym oraz w weekendy

Oferujemy:
- Umowę o pracę na czas nieokreślony
- Zakwaterowanie
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV:

info(@)mvzconsulting.com

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny z Moniką Kaplanek-Grzybek pod nr telefonu

0049 711 50476031

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Typ: Dam pracę
Cena:
Kontakt:

Telefon:

E-mail: info@mvzconsulting.com
Data dodania: 2016-01-15

Szukaj - Baza Firm

Przepisy - Pieczenie