Ciastkarz - Brygadzista

Zobacz wszystkie ogłoszenia Grupa Konsultacyjna
Grupa Konsultacyjna to Agencja Zatrudnienia o numerze KRAZ 898. Dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:
Ciastkarz/Ciastkarka - Brygadzista

WYMAGANIA:
-Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Ciastkarz - Cukiernik
-Min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników
-Orzeczenie o niepełnosprawności będzie mile widziane
-Umiejętność komunikacji i współpracy w zespole
-Umiejętność przekazywania posiadanej wiedzy
-Komunikatywność
-Samodzielność i odpowiedzialność
-Zaangażowanie
-Perfekcyjna organizacja pracy

OBOWIĄZKI:
-Zarządzanie podległym zespołem w produkcji cukierniczej
-Praca przy produkcji wyrobów ciastkarskich i cukierniczych
-Rozwijanie podległego zespołu poprzez przekazywanie wiedzy i umiejętności w zakresie cukiernictwa
-Współpraca z Przełożonymi
-Trzymanie standardów
-Osiąganie zakładanych norm produkcyjnych

OFERUJEMY:
-Umowę o pracę
-Wysokie wynagrodzenie uzależnione od efektywności pracy zespołu
-Możliwość pełnienia samodzielnej i odpowiedzialnej funkcji
-Możliwość awansu na stanowisko Kierownik Produkcji

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O WYSŁANIE CV NA ADRES:

rekrutacja@pracatobie.pl

Prosimy o dodanie nazwy stanowiska pracy w tytule wiadomości e-mail, zawierającej aplikację.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.”

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
Typ: Dam pracę
Cena:
Kontakt:
Grupa Konsultacyjna
Telefon: 856623740
Białystok
Podlaskie
E-mail: rekrutacja@pracatobie.pl
Data dodania: 2016-06-30

Szukaj - Baza Firm

Przepisy - Pieczenie