POMOC CUKIERNIKA

Zobacz wszystkie ogłoszenia blikle
Firma A. Blikle sp. z o.o. poszukuje do zakładu produkcyjnego osoby na stanowisko

Pomoc cukiernika

Kluczowe zadania i odpowiedzialność:

• Przygotowywanie ciast, ciastek, tortów, mas, kremów według obowiązujących w zakładzie receptur,
• Proste prace wykończeniowe ciast i ciastek.

Oczekiwania:
• Mile widziane doświadczenie w pracy w piekarni bądź cukierni,
• Chęć rozwoju w kierunku cukierniczym,
• Rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Możliwość wdrażania własnych pomysłów i usprawnień,
• Przyjazną atmosferę w pracy z zaangażowanym zespołem,
• Stabilną i długofalową współpracę z firmą.
Miejsce pracy: Bielawa (okolice Konstancina Jeziornej, szacowany czas dojazdu z Ursynowa, Mokotowa – ok. 25 min., z Centrum – ok. 30 min.).

Zainteresowane osoby prosimy o aplikację wysyłając CV na adres: rekrutacja.bielawa@blikle.pl.
Typ: Dam pracę
Cena:
Kontakt:
A. Blikle
Telefon:

Mazowieckie
E-mail: karolina.piskosz@blikle.pl
Data dodania: 2017-12-12

Szukaj - Baza Firm

Przepisy - Pieczenie

Przepis na sernik na zimno z bakaliami

Przepisy, Receptury

portal piekarniczy

W upalne dni rezygnujemy z czekoladowych, topiących się słodkości na rzecz orzeźwiających, owocowych przekąsek. Taką może być wyśmienity sernik na ...

Najczęściej czytane