Wiadomości

Produkty dla osób cierpiących na celiakię uznane są w świetle prawa za żywność dietetyczną i z tego tytułu podlegają restrykcyjnym wymogom ogólnego i szczególnego niemieckiego prawa żywnościowego. Bezglutenowe produkty marki 3 PAULY, w tym także Chleb pełnoziarnisty bezglutenowy krojony, spełniają dodatkowo wymagania Niemieckiego Stowarzyszenia Celiakii (DZG) i trafiają do sprzedaży tylko wtedy, gdy jednoznacznie potwierdzone zostaje ich bezpieczeństwo dla alergików.

Nietolerancja lub uczulenie na gluten oznacza konieczność wyeliminowania z codziennej diety większości najpopularniejszych zbóż, a zatem również tradycyjnego pieczywa. Na szczęście dla alergików, na polskim rynku dostępne są już także chleby bezglutenowe, a szeroką ofertą w tym zakresie służy właśnie marka 3 PAULY. Bezglutenowy chleb krojony marki 3 PAULY, produkowany jest przy użyciu wysokiej jakości mąki pełnoziarnistej, idealnej dla zrównoważonej diety z uwagi na wartości odżywcze. Chleb ten składa się w 60% z produktów zbożowych (pełnoziarnistego ryżu i kukurydzy, prosa oraz mąki ryżowej) oraz z równie wartościowej, słodkiej mąki z łubinu. Dodatkowo, Bezglutenowy chleb krojony marki 3 PAULY wolny jest od laktozy, jaj, sezamu, orzechów czy soi. Bardzo dobrze komponuje się zarówno ze słonymi, jak i słodkimi dodatkami. Podobnie jak w przypadku pozostałego pieczywa bezglutenowego 3 PAULY, można go mrozić i tym samym przechowywać przez dłuższy czas. Jako że dzieli się na pojedyncze kromki, w każdej chwili można rozmrozić taką jego ilość, jaka jest w danej chwili potrzebna.


Chleb pełnoziarnisty bezglutenowy krojony marki 3 PAULY dostępny jest w klasycznym opakowaniu 500 g. Na opakowaniu umieszczone zostały kolorowe symbole informujące o korzyściach produktu dla osób z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi, dając klientom szybki dostęp do czytelnych informacji o składzie i właściwościach produktu.


www.3pauly.pl


Marka: 3 PAULY
Pojemność: 500 g
Cena: 14,50 zł
Importer: Victualia Saluber


MARKA:  3 PAULY                  
ASORTYMENT: CHLEB PEŁNOZIARNISTY BEZGLUTENOWY KROJONY – 500 g
Przyjemność bez wyrzeczeń i bez glutenu - CHLEB PEŁNOZIARNISTY BEZGLUTENOWY KROJONY marki 3 PAULY

 

Zainteresuje Cię także:

Szukaj - Baza Firm

Przepisy - Pieczenie

Chleb z otrębami - Zdrowe nie znaczy nudne

Przepisy, Receptury

portal piekarniczy

Zapach chleba, który wypełnia dom podczas jego pieczenia przywołuje najwspanialsze wspomnienia z dzieciństwa. Miło jest rozpocząć dzień kromką jeszcze ciepłego, św...

Najczęściej czytane

Piekarnie, Cukiernie, Lodziarnie, zaopatrzenie piekarni, piece piekarnicze, wyposażenie piekarni, katalog firm, piekarnictwo,sklep Piekarnie, Cukiernie, Lodziarnie, zaopatrzenie piekarni, piece piekarnicze, wyposażenie piekarni, katalog firm, piekarnictwo,sklep