Najczęściej czytane

Piekarz praca zagranica stały kontrakt

nopic
Zobacz wszystkie ogłoszenia appdk
Agencja pośrednictwa pracy „APP” nr KRAZ 26094

O PRACY

Lokalizacja: Dania, Jutlandia Północna, ok. Aarhus
Wynagrodzenie:  143,4 DKK brutto / h, plus dodatki
Start: do uzgodnienia
Kontrakt: stały
Czas pracy: 37 godz. tygodniowo, nocne zmiany, możliwa praca w weekendy
Zadania: Wypiek chleba, przygotowanie ciast itp

WYMAGANIA

- doświadczenie w pracy piekarza
- preferowana znajomość języka angielskiego lub duńskiego na komunikatywnym poziomie lub gotowość do nauki jednego z języków
- niekaralność

ZAKWATEROWANIE

Zapewnione na miejscu, płatne przez pracownika

APLIKACJA

 CV po polsku i angielsku proszę przesyłać na adres piotr.app.dk@gmail.com
W tytule maila proszę wpisać „Piekarz Arhus”

Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 pod nr +48 535 935 070
Typ: Dam pracę
Cena:
Kontakt:
app
Telefon:

Europa
E-mail: piotr.app.dk@gmail.com
Data dodania: 2021-11-18

Szukaj - Baza Firm

Przepisy - Pieczenie