Piekarz zagranica praca w Danii stały kontrakt

nopic
Zobacz wszystkie ogłoszenia appdk
Agencja pośrednictwa pracy „APP” nr KRAZ 26094

Praca dla piekarza

O PRACY

Lokalizacja: Aalborg, Jutlandia Północna, Dania
Wynagrodzenie: 154 DKK brutto / h plus dodatki za pracę nocną
po okresie próbnym 174 DKK brutto / h plus dodatki za pracę nocną
Start: 18.07.2022
Kontrakt: stały po 3 miesięcznym okresie próbnym
Czas pracy: 37 godz. tygodniowo, nocne zmiany, możliwe nadgodziny
Zadania: wypiek pieczywa

WYMAGANIA

- doświadczenie w pracy piekarza
- min. podstawowa znajomość j. angielskiego
- niekaralność

ZAKWATEROWANIE

Zapewnione na miejscu, płatne przez pracownika

APLIKACJA

CV po polsku i angielsku proszę przesyłać na piotr.app.dkk@gmail.com
W tytule maila proszę wpisać „Piekarz”

Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 pod nr +48 535 935 070
Typ: Dam pracę
Cena:
Kontakt:
app
Telefon:

Europa
E-mail: piotr.app.dk@gmail.com
Data dodania: 2022-06-28

Szukaj - Baza Firm

Przepisy - Pieczenie