Baza Firm - Piekarnictwo, Cukiernictwo

Sobucky Poland Sp. z o.o. Sobucky Ltd Sp.k.

Sobucky Poland Sp. z o.o. Sobucky Ltd Sp.k.

Adres (ulica): ul. Tomasza Zana 11A
Kod Pocztowy: 20-601
Miasto: Lublin
Województwo: Lubelskie
Email: info@sobucky.com
Website: http://sobucky.com
Tel: 530900757
NIP: 9462647775
Opis Firmy: Sobucky jest rodzinną firmą, działająca jako dostawca surowców kosmetycznych i chemicznych. Od prawie 10 lat zajmujemy się produkcją aromatów spożywczych i kompozycji zapachowych. Nasze portfolio obejmuje ponad 1000 + olejków zapachowych oraz 600 + aromatów spożywczych, z których część dostępna jest w stałej sprzedaży na platformie hurtowej B2B Sobucky, gdzie bezpośrednio można składać zamówienia bez ustalonych mininalnych ilości. Pojemności zaczynają się od 10ml, dzięki czemu każdy klient ma możliwość przetestowania aromatów i zapachów prze zakupem większych opakowań. Sobucky specjalizuje się również w tworzenie kompozycji zapachowych oraz aromatów spożywczych na zlecenie. Nasza firma współpracuje z producentami kosmetyków oraz żywności, firmami chemicznymi farmaceutycznymi. Obsługujemy również mniejsze manufaktury, aby zapewnić surowce wysokiej jakości szerszej publice.

Sobucky specjalizuje się również w tworzenie kompozycji zapachowych oraz aromatów spożywczych na zlecenie. Po więcej informacji na temat projektów OEM zapraszamy do kontaktu.

Naszym celem jest zwiększanie oraz poprawianie produktywności i wydajności. Każdego roku, rozwijamy się jako zespół i witamy nowych, doświadczonych członków, ale przede wszystkim chcemy nadal dostarczać produkty najwyższej jakości naszym długoterminowym i nowym klientom. Wszystkie produkty, wyprodukowane przez Sobucky są zgodne z normami HACCP oraz GMP. Po więcej informacji na temat procedur zapraszamy na naszą stronę internetową.

Zasięg działalności: Globalny
Opis działalności: Branże, które obsługujemy:
- spożywcza
- kosmetyczna
- farmaceutyczna
- chemiczna

Nasze marki| Sobucky
- Super Aromas aormaty spożywcze
- Super Fragrances - kompozycje zapachowe, olejki zapachowe
- Raw Materials - surowce kosmetyczne oraz chemiczne

Godziny otwarcia: 8- 16

  

Szukaj - Baza Firm

Porady