Baza Firm - Piekarnictwo, Cukiernictwo

Promatec Sp. z o.o.

Promatec Sp. z o.o.

Adres (ulica): 11 Listopada 96
Kod Pocztowy: 05-092
Miasto: Łomianki
Województwo: Mazowieckie
Email: info@promatec.com.pl
Website: http://www.promatec.com.pl
Tel: (22) 768 64 00
Fax: 510 22 00 33
NIP: 527 28 49 344
Opis Firmy: Działamy na Polskim rynku od ponad 30 lat dostarczając rozwiązania do przemysłu spożywczego. Po 30 latach działalności pod logo PROMAR, dziś dostarczamy tą samą jakość usług jako PROMATEC. Jesteśmy firmą skupioną na dystrybucji maszyn, linii produkcyjnych i wszelkiego rodzaju rozwiązań technologicznych dla zakładów przemysłu spożywczego, oferując kompleksową obsługę dla wszystkich projektów od tych podstawowych po najbardziej skomplikowane.
Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na terenie kraju firm: Poly-clip System, Handtmann, Inotec, Fessmann, Travaglini, Provisur, Günther, Magurit, Foodlogistik, MHS.
Jako partner wiodących światowych marek, dzięki ich wieloletniemu doświadczeniu i zaawansowaniu technologicznemu, gwarantujemy komfort współpracy z pewnym i stabilnym dostawcą zapewniając profesjonalne doradztwo technologiczne oraz pomoc na każdym etapie projektu.
KONTAKT: Piotr Szwedo 789-28-32-32

Zasięg działalności: Cała Polska
Opis działalności: Oferujemy Państwu kompletne rozwiązania firmy Handtmann dla przemysłu piekarniczo cukierniczego, zarówno dla małych/średnich piekarni, jak również dla dużych przemysłowych piekarni.

Bardzo dokładne dzielenie różnych rodzajów ciast, możliwość tworzenia szerokiej gamy przekąsek, ciastek oraz dozowanie różnych nadzień/kremów z dokładnością do kilku gramów wysoka wydajność i różnorodność to cechy dzielarek serii VF 800/600B oraz szerokiej gamy przystawek współpracujących z nimi.

Ze względu na ich wyjątkową wszechstronność i modułowość systemy Handtmann są odpowiednie do szerokiej gamy zastosowań w produkcji różnych rodzajów chleba takich jak chleby foremkowe: razowy, żytni, orkiszowy, słonecznikowy, dyniowy i inne, jak również tradycyjnych chlebów pszennych i mieszanych, aż po innowacyjne jak m.in. pieczywo bezglutenowe, ciasta i batony energetyczne.

Korzyści zastosowań maszyn do piekarnictwa firmy Handtmann:

-Ekonomiczna produkcja i duża dokładność dzielenia kęsów ciasta
-Oszczędność kosztów produkcji brak konieczności stosowania oleju do procesu dzielenia
-Różnorodność produkcji modułowa budowa oraz możliwość stosowania różnych przystawek współpracujących z dzielarkami pozwala na bardzo wszechstronną i elastyczną produkcję
-Najwyższe standardy higieniczne urządzeń wykonanie ze stali nierdzewnej
-Neutralny wpływ systemu łopatkowego na strukturę pieczywa oraz wzrost kęsa ciasta
-Dzielarki przygotowane do pracy 24 h/dobę, z dużymi wydajnościami, nawet do 8000 kęsów na godzinę
-Możliwość rozwiązań wieloliniowych /wysokowydajnych do trudnych aplikacji np.: bułki bezglutenowe, chlebki żytnie bez formowania
-Bardzo niskie koszty eksploatacyjne
-Łatwa obsługa
-Powtarzalna produkcja, możliwość zaprogramowania parametrów poszczególnych ciast
-Możliwość konfiguracji indywidualnych rozwiązań pod potrzeby klienta zarówno pod względem technicznym jak i technologicznym
Rozwiązania światowych liderów w produkcji maszyn dla przemysłu spożywczego to najwyższa innowacyjność i gwarancja bezpieczeństwa. Sprawdzone technologie, którym warto zaufać.
KONTAKT ZE SPECJALISTĄ SPRZEDAŻY: Piotr Szwedo 789-28-32-32

Nasze Centrum Serwisowe w Czerwionce-Leszczynach stanowi gwarancję błyskawicznej reakcji w razie problemów. Jest podstawą zaufania jakim darzą nas nasi klienci decydujący się na zakup naszych maszyn i urządzeń. To pewność, że praca maszyn w zakładach klientów będzie przebiegała bezawaryjnie a produkcja będzie toczyła się zaplanowanym rytmem. Wykwalifikowani pracownicy to podstawa naszej skuteczności, niezawodności oraz szybkości działania.
Hot Line: 510 22 00 33

Godziny otwarcia: pn-pt godz. 08:00 -16:30, serwis całodobowo

  

Szukaj - Baza Firm