Baza Firm - Piekarnictwo, Cukiernictwo

MECH-MASZ Szczeciński

MECH-MASZ Szczeciński

Adres (ulica): Jaroszewo 80
Kod Pocztowy: 88-400
Miasto: Żnin
Województwo: Kujawsko-pomorskie
Email: mechmasz@mech-masz.com.pl
Website: https://mech-masz.com.pl/
Tel: +48 52 302 00 7
NIP: 5621810436
Opis Firmy: Maszyny i urządzenia Piekarnicze i Cukiernicze
Wybierz najlepsze urządzenia piekarnicze i cukiernicze na rynku. Jesteśmy największym producentem pieców, maszyn i urządzeń piekarniczych i cukierniczych w Polsce. Oprócz sprzedaży oferujemy również kompleksowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu i technologii wypieków.
W świecie maszyn piekarniczych i cukierniczych nazwa Mech-Masz Szczeciński od ponad 35 lat oznacza perfekcję wykonania. Dzięki najwyższej jakości, pionierskim rozwiązaniom, dopasowanym do potrzeb i serwisowi Mech-Masz Szczeciński oferuje wszystko, co potrzebujesz w piekarnictwie i cukiernictwie do produkcji najwyższej jakości pieczywa. Połączenie szerokiej wiedzy i wieloletniego doświadczenia w branży stało się gwarancją najwyższej jakości maszyn na rynkach polskim i zagranicznych.

Zasięg działalności: Globalny
Opis działalności: Nasza pełna linia komercyjnych urządzeń piekarniczych pozostaje niezrównana pod względem jakości, co zapewnia idealną wydajność i efektywność w Twojej piekarni. Mech-Masz Szczeciński to usprawnienie produkcji przy jednoczesnym obniżeniu kosztów produkcji pieczywa. Niezależnie od tego, czy produkujesz chleb, ciasta, ciasteczka, makarony czy produkty specjalne, możesz być pewien, że dostarczymy rozwiązania, których potrzebujesz do rozwinięcia Twojego biznesu.
Godziny otwarcia: 8:00 16:00

  

Szukaj - Baza Firm