Baza Firm - Piekarnictwo, Cukiernictwo

IBIS - maszyny i piece piekarnicze

IBIS - maszyny i piece piekarnicze

Adres (ulica): Jana Pawła II 38
Kod Pocztowy: 89-200
Miasto: Szubin
Województwo: Kujawsko-pomorskie
Email: r.koniec@ibis.net.pl
Website: http://www.ibis.net.pl
Tel: 530188187
NIP: 5581502609
Opis Firmy: IBIS to firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji maszyn piekarniczych. Siedziba firmy mieści się w miejscowości Szubin przy ulicy Jana Pawła II 38, w województwie kujawsko-pomorskim.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby odznaczały się najwyższą jakością i najlepszym standardem wykonania. Między innymi to przyniosło nam renomę i uznanie na rynkach Europejskich oraz krajach Bliskiego Wschodu i Azji. Tysiące piekarni w Polsce wyposażone są w maszyny piekarnicze oznaczone logiem IBIS.

Naszymi wiodącymi produktami są:

piece piekarnicze-cukiernicze elektryczne,
piece wsadowe termoolejowe,
piece wózkowe termoolejowe,
komory garownicze,
miesiarki do ciasta,
wywrotnice dzież,
ubijaczki planetarne.

Zasięg działalności: Globalny
Opis działalności: Dbając o najwyższą jakość usług zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy profesjonalnie podchodzą do każdego zleconego im zadania. Zajmujemy się remontami pieców i maszyn piekarniczych. Zapewniamy profesjonalny serwis, a także stały dostęp do części zamiennych.

W trosce o najlepszą jakość usług nieustannie się rozwijamy. Profesjonalny zespół projektantów z powodzeniem dba o to, by stosowane przez nas rozwiązania były nie tylko innowacyjne, ale również skuteczne i praktyczne. Wprowadzamy na rynek produkty, które nieustannie wzbudzają duże zainteresowanie wśród Klientów ale przede wszystkim służą i pomagają w codziennej pracy piekarzom i cukiernikom.

Obecnie dysponujemy halą produkcyjną o powierzchni kilku tysięcy metrów kwadratowych. Posiadamy nowoczesny park maszynowy w którego skład wchodzą maszyny wiodących producentów. Własne centrum obróbcze CNC, laser do cięcia stali i wiele innych maszyn dają nam możliwości produkcji w obrębie naszej firmy – wszystko po to, by zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę.

Godziny otwarcia: 8-16

  

Szukaj - Baza Firm