Baza Firm - Piekarnictwo, Cukiernictwo

LEMAR Kompleksowo dla Handlu i Gastronomii

LEMAR Kompleksowo dla Handlu i Gastronomii

Adres (ulica): ul. Jastrzębska 12A
Kod Pocztowy: 44-300
Miasto: Wodzisław Śląski
Województwo: Śląskie
Email: biuro@lemar.rybnik.pl
Website: http://www.lemar.rybnik.pl
Tel: 500-507-101
Opis Firmy: LEMAR to firma, która może pochwalić się ponad tysiącem zadowolonych Klientów z realizacji na terenie całego kraju, Niemiec, Czech i Wysp Brytyjskich. Kilkanaście lat doświadczenia pomaga kompleksowo „uszyć na miarę” inwestycje w sposób rzetelny i profesjonalny. Od projektu spełniającego wszystkie wymagania klienta, poprzez indywidualną aranżację, wizualizację 3D po fachowy montaż. Wybierając najlepsze rozwiązania innowacyjne budujemy długoterminowe relacje z klientami. Jesteśmy w stanie dopasować ofertę do każdych warunków lokalowych i możliwości finansowych inwestora.
Kompleksowo wyposażamy sklepy, markety, cukiernie, bary, pizzerie, sale weselne, szkoły itp. Wykonujemy instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne oraz chłodnicze. Montujemy agregaty zewnętrzne, klimatyzatory, komory chłodnicze i mroźnicze. Przed oddaniem lokalu prowadzimy szkolenia stanowiskowe personelu pod kątem bezpiecznej obsługi urządzeń i długoletniej ich eksploatacji. Współpracujemy z czołowymi producentami krajowymi jak i zagranicznymi.
Rozbudowana baza serwisowa na terenie całej Polski zapewnia jak najszybszą reakcję na awarię. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń chłodniczych i gastronomicznych. Pomagamy w pozyskiwaniu dotacji z funduszy Unii Europejskiej i Powiatowych Urzędów Pracy na otwarcie działalności gospodarczej oraz refundacje nowych stanowisk pracy. Inwestycje można sfinansować dzięki umowie kredytowej lub leasingowej.

Zasięg działalności: Globalny
Opis działalności: Kompleksowe wyposażenie sklepów cukierniczych:
- urządzenia chłodnicze
- meble neutralne
- maszyny cukiernicze
- drobne akcesoria cukiernicze

Godziny otwarcia: 8-16

  

Szukaj - Baza Firm