Baza Firm - Piekarnictwo, Cukiernictwo

Sonko

Sonko

Adres (ulica): ul. Ryżowa 1
Kod Pocztowy: 55-040
Miasto: Kobierzyce
Województwo: Dolnośląskie
Email: info(at)sonko.com.pl
Website: Website http://www.sonko.com.pl
Tel: 801 341 055
Opis Firmy:

Firma nasza rozpoczęła działalność na rynku w 1989 roku jako przedsiębiorstwo rodzinne. Obecnie już jako spółka akcyjna ze 100% polskim kapitałem jesteśmy zdecydowanym liderem na rynku zdrowej żywności związanej z produkcją pieczywa suchego, wafli ryżowych oraz ryżu i kasz (źródło: AC Nielsen). Blisko co drugie kupowane w Polsce opakowanie wafli ryżowych i co trzecie opakowanie ryżu pochodzi z naszej firmy.


Zasięg działalności: Cała Polska
Opis działalności:

Marka Sonko, pod którą od lat sprzedajemy nasze wyroby cieszy się dużym zaufaniem wśród konsumentów czego wyrazem było uznanie jej w 2006 roku za najchętniej polecaną polską markę spożywczą i jedną z 18 najsilniejszych polskich marek (źródło: Ranking Najcenniejsze Polskie Marki opublikowany w dodatku do "Rzeczpospolitej" z dnia 28.11.2006 roku).

W roku 1997 otworzyliśmy w pobliżu Wrocławia nowoczesny zakład konfekcjonowania ryżu i kasz a w roku 2008 w Bielanach Wrocławskich uruchamiamy drugi zakład produkcyjny o powierzchni blisko 20.000 metrów kwadratowych będący obecnie największym i najnowocześniejszym w Europie zakładem produkującym wafle ryżowe, pieczywo lekkie i pełnoziarniste oraz pozostały asortyment wyrobów należących do kategorii pieczywa suchego.

Wszystkie nasze produkty wytwarzane są zgodnie z wymogami międzynarodowych standardów potwierdzonych certyfikatami International Food Standard, Codex Alimentarius Kommission, HACCP oraz ISO 9001:2000.

Systematyczna dbałość o jakość w połączeniu ze starannym doborem surowców o najlepszych walorach smakowych została doceniona przez konsumentów poprzez przyznanie nam licznych nagród i wyróżnień, w tym m.in.: certyfikatu NAJLEPSZE W POLSCE w 2004 za Ryż Sonko Parboiled, certyfikatu NAJLEPSZE W POLSCE w 2006 za produkt Krisp fit plus algi morskie oraz dyplomu za I MIEJSCE na DIABETICA EXPO 2005 dla wafli ryżowych za najlepszy produkt leczący otyłość.

Obecnie w naszej ofercie znajduje się szeroki wybór ryżu, kasz, wafli ryżowych, wafli ryżowych w czekoladzie, pieczywa lekkiego i pełnoziarnistego, snacków ryżowych oraz sucharków. Produkty te sprzedawane są we wszystkich liczących się sieciach handlowych w Polsce jak również eksportowane za granicę.

Stawiamy sobie za cel bycie przedsiębiorstwem kreatywnym i promującym zdrowe odżywianie poprzez dostarczanie nowych, innowacyjnych produktów oraz ciągłe doskonalenie ich jakości aby ułatwić naszym konsumentom życie zgodnie z hasłem:

SONKO - dbaj o siebie!
  

Szukaj - Baza Firm