Baza Firm - Piekarnictwo, Cukiernictwo

Spółdzielnia Cukiernicza "Roksana"


Adres (ulica): Mostowa 35
Kod Pocztowy: 38-100
Miasto: Strzyżów
Województwo: Podkarpackie
Email: roksana@roksana.pl
Website: http://www.roksana.pl
Tel: 17 2765 500
Fax: 17 2765 570
NIP: 819-00-02-117
Opis Firmy: Cukiernicza Spółdzielnia „Roksana”, którą założono w 1953 roku jest liderem produkcji i sprzedaży wyrobów cukierniczych w naszym kraju. Zajmuje się produkcją, karmelków, różnego rodzaju cukierków, w tym nadziewanych, z czekoladą, krówek oraz produktów sezonowych, m.in.: sopli choinkowych.
Naszymi wiodącymi produktami są karmelki oraz pomadka mleczna „krówka”, które produkowane są w oparciu o własne receptury, wypracowane na przestrzeni sześćdziesięciu czterech lat, jak również wyroby z zastosowaniem nowoczesnych technologii oraz sposobów pakowania i konfekcjonowania. Dowodem na to jest Certyfikat „Jakość i Tradycja” dla krówki mlecznej i sopli choinkowych.
Ceny naszych produktów są umiarkowane przy wysokich walorach smakowych, a nasi handlowcy prowadzą elastyczną politykę względem warunków zakupu i dostawy. Nasze wyroby są eksportowane do kilkunastu krajów, m.in.: Austrii, Bułgarii, Czech, Grecji, Słowacji, Krajów Skandynawskich oraz wielu innych.
Wychodząc naprzeciw tendencjom rynku, ku większemu zadowoleniu klienta rokrocznie wprowadzamy gamę nowych produktów. Dowodem tego jest Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO-9001 oraz Certyfikat IFS. Dodatkowo mamy również wdrożony System HACCP oraz nadany numer FDA pozwalający nam na eksport do Stanów Zjednoczonych.

Z góry dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i mamy nadzieję na rozpoczęcie współpracy.

Zasięg działalności: Globalny
Godziny otwarcia: 7:00 - 15:00

  

Szukaj - Baza Firm