Baza Firm - Piekarnictwo, Cukiernictwo

Taki Torcik - Torty Gdańsk


Adres (ulica): Aleja Jana Pawła II 3C/125
Kod Pocztowy: 80-462
Miasto: Gdańsk
Województwo: Pomorskie
Email: takitorcik@wp.pl
Website: https://takitorcik.pl/
Tel: 504 376 810
NIP: 9710679201
Opis Firmy: Torty na zamówienie Gdańsk

Wyroby cukiernicze, a w szczególności torty to nieodłączny element każdej uroczystości tj. urodziny, wesele, chrzciny, komunia, wieczór panieński czy też kawalerski. Jeżeli chcesz urozmaicić wyjątkową uroczystość pysznym tortem, koniecznie zamów go w domowej pracowni cukierniczej Taki Torcik w Gdańsku!

Domowa Pracownia Cukiernicza Taki Torcik to miejsce, w którym wszystkie wypieki są tworzone od podstaw, z pełnym zaangażowaniem i precyzją. Na czele pracowni stoi Paulina Klepacka - mistrzyni wśród cukierników, która nieustannie się rozwija poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju szkoleniach oraz stałej analizie nowości w mediach społecznościowych. Dzięki temu poznaje coraz to nowsze techniki zdobień i połączenia smaków.

Każdy tort jest przygotowywany własnoręcznie, wyłącznie z naturalnych składników. Jasny bądź ciemny biszkopt jest przekładany aksamitną masą (w zależności od preferencji może być to krem z białą czekoladą, krem kokosowy, cytrynowy, czekoladowy i z ciasteczkami). Dla przełamania słodkości Paulina dodaje kwaśniejszy mus owocowy oraz żelkę. W połączeniu z wyśmienitą chrupką całość daje niesamowity efekt!

Sprawdź katalog smaków! https://takitorcik.pl/katalog-smakow/

Niepowtarzalność każdej uroczystości wzbudza w Paulinie kreatywność, która jest motorem napędowym do ciągłego rozwoju. Każdy z wypieków tworzony w cukierni Taki Torcik jest nie tylko wyjątkowy w smaku, ale również w swoim wyglądzie. Wszystkie dekoracje i dodatki są wykonane własnoręcznie z dbałością o najmniejszy szczegół. Dzięki temu wyjątkowość każdej okazji jest dodatkowo podkreślona, a tort zachwyci gości zarówno wyglądem, jak również nieziemskim smakiem.

Domowa cukiernia realizuje produkty tj.:

- torty malowane,
- torty z figurkami,
- torty 2D/wydruki,
- torty 3D,
- dekoracje,
- małe słodkości tj. cake pops, muffiny, ciasteczka.

CO WAŻNE! Taki Torcik nie zajmuje się dostawą na terenie Gdańska. Wszystkie zamówienia należy odebrać osobiście pod wskazanym adresem.

Zamów zarówno klasyczne, jak również nowoczesne i smaczne ciasta oraz odwiedź domową cukiernię w domu - Gdańsk, Aleja Jana Pawła II 3C/125!

Skorzystaj z oferty już dziś! https://takitorcik.pl/realizacje/

Taki Torcik - Domowa Cukiernia Gdańsk - Trójmieście

Telefon: 504 376 810
Mail: takitorcik@wp.pl

Zasięg działalności: Miasto
Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 17:00

  

Szukaj - Baza Firm