Baza Firm - Piekarnictwo, Cukiernictwo

Coco Farm Sp. z o.o.

Coco Farm Sp. z o.o.

Adres (ulica): gen. Okulickiego 7/9
Kod Pocztowy: 05-500
Miasto: Piaseczno
Województwo: Mazowieckie
Email: biuro@cocofarm.pl
Website: http://www.cocofarm.pl
Tel: 222331029
Fax: 221881762
NIP: 5272689194
Opis Firmy: Coco Farm sp. z o.o. jest producentem i właścicielem marek innowacyjnych produktów spożywczych, pochodzących z palmy kokosowej.
Coco Farm wprowadza na polski rynek najwyższej jakości produkty tworzone na bazie orzecha kokosowego. Asortyment przygotowany jest w oparciu o import surowców z regionów Pacyfiku i produkcję w Polsce. Wszystkie produkty Coco Farm charakteryzują się niepowtarzalnymi właściwościami odżywczymi, a dzięki posiadanym certyfikatom w większości są kwalifikowane jako produkty bio, organic, eko.

Zasięg działalności: Globalny
Opis działalności: Misją Coco Farm jest propagowanie zdrowego i ekologicznego stylu życia oraz kształtowanie świadomych postaw polskich konsumentów, poprzez dostarczanie innowacyjnych, naturalnych produktów, pochodzących z palmy kokosowej.Naszą specjalizacją jest palma kokosowa. Jesteśmy jedynym na polskim rynku producentem wody kokosowej, olejów i pozostałych produktów z palmy kokosowej: chipsów, cukru, mąki. Dla zapewnienia najwyższej jakości produktów, działamy w oparciu o import własny surowców ze starannie wyselekcjonowanego, stałego źródła. Surowce pochodzą z regionu, który zdaniem ekspertów rodzi najlepsze kokosy na świecie. Nieustająco budujemy wiedzę ekspercką w zakresie wykorzystania kokosa i zgłębiamy jego właściwości zdrowotne i funkcjonalne. Kreujemy produkty, które polskim konsumentom dostarczają naturalnego bogactwa wprost z kokosa. Do współpracy nad Naszymi produktami zaprosiliśmy grupę najwyższej klasy fachowców z Instytutu (IBPRS) i wspólnie pracujemy nad wykorzystaniem unikalnych właściwości kokosa. Powstające receptury i procesy technologiczne są wynikiem wiedzy opartej na najwyższych europejskich standardów i służą zachowaniu najwyższego stopnia naturalności. Procesy produkcyjne są poddane restrykcyjnym regulacjom i kontrolom. Potwierdzeniem najwyższej jakości i pełnej naturalności produktów jest fakt, że jesteśmy certyfikowanym producentem BIO.
Godziny otwarcia: 8.00-16.00

  

Szukaj - Baza Firm

Porady