Najczęściej czytane

Porady

reklamówka na rolce

Reklamówka jednorazowa, czyli zrywka, to uniwersalne opakowanie z trwałej folii HDPE. Jakie ma właściwości i kiedy warto ją stosować?

 

Reklamówka na rolce

Jednorazowe reklamówki to niewielkie, transparentne i dość wytrzymałe folie, które zamieszcza się na specjalnej rolce i stosuje do transportowania oraz przechowywania różnych przedmiotów. Reklamówka zrywka jest wytwarzana z folii HDPE, która cechuje się dużą gęstością (większą niż inne folie), tym samym jest ona bardziej wytrzymała i odporna na wiele czynników, takich jak uszkodzenia mechaniczne, wilgoć czy niektóre chemiczne substancje. Reklamówka jednorazowa jest dziś stosowana głównie w sklepach czy na targach. Takie produkty wykorzystuje się na bardzo dużą skalę, gdyż są po prostu uniwersalne, ale nie tylko. Posiadają także inne zalety, takie jak wygoda, poręczność, wyjątkowo niska cena, wytrzymałość czy też szybki i łatwy dostęp do kolejnych reklamówek. Dzięki tym wszystkim zaletom reklamówka na rolce na stałe zagościła w codziennym życiu Polaków.

Reklamówka zrywka – szerokie zastosowanie

Reklamówka na rolce jest stosowana na szeroką skalę. Produkt ten można spotkać głównie w sklepach spożywczych i wielobranżowych marketach i wszędzie tam, gdzie znajdują się stoiska z warzywami, owocami, pieczywem, wypiekami, mięsem czy rybami. Reklamówka jednorazowa to także nieodłączny element branży gastronomicznej – wykorzystuje się je zarówno w restauracjach, kawiarniach i barach, jak i w cateringu. Torebki foliowe są także często stosowane do pakowania i przechowywania produktów przemysłowych, przede wszystkim tych drobnych, takich jak śrubki czy nici do szycia. Dziś większość sklepów nie jest w stanie funkcjonować bez zrywek.

Zrywki w domu

Reklamówka zrywka jest nieodłącznym elementem nie tylko sklepów, ale i domów prywatnych. Rolka umożliwia przechowywać dużą ilość torebek na niewielkiej przestrzeni. Doskonale mieści się w małych szufladach. Jednocześnie rolka pozwala na szybkie i bardzo łatwe odrywanie kolejnych sztuk torebek, co wpływa na wygodę użytkownika. W punktach sprzedaży zaleca się stosować stojaki, na których umieszcza się rolki, co poprawia komfort pracowników, jak i klientów danego punktu.

Torebki foliowe w sklepie

Zrywki to nieodłączny element sklepów: spożywczych, przemysłowych, wielobranżowych oraz wielkopowierzchniowych i nie tylko. Każdy właściciel takiego miejsca powinien zdecydować się na zakup torebek foliowych na rolce. Bardzo ułatwiają one pracę sprzedawcom oraz innym pracownikom, ale i pozwalają klientom na bezpieczny transport zakupionego towaru do domu oraz na bezpieczne przechowywanie zakupów.

Gdzie kupić zrywki na rolce?

Torebki foliowe na specjalnej rolce powinny być wytrzymałe, wygodne i odporne na wiele czynników zewnętrznych. Aby mieć pewność co do ich jakości – należy wybierać reklamówki ze sprawdzonych i cenionych miejsc, takich jak Ekspert Południe. Na stronie internetowej hurtowni można znaleźć do zakupu produkty w różnych wariantach pod względem grubości materiału czy ilości sztuk na rolce.

Szukaj - Baza Firm

Przepisy - Pieczenie