Najczęściej czytane

Wiadomości

Chleb – uniwersalny dodatek do wielu potraw, gości na stołach Polaków od niepamiętnych czasów. Podawały go nasze prababcie, a obecnie nie zapominają o nim nawet dzieci. Jednak skład i smak pieczywa z biegiem lat uległy zmianie. Mają na to wpływ nowoczesne procesy produkcyjne oraz wymagania rynku. Tymczasem liczne badania wykazują, że Polacy to tradycjonaliści, którzy tęsknią za apetycznym aromatem prawdziwego, polskiego chleba. Naprzeciw oczekiwaniom konsumentów wychodzi Piekarnia Cukiernia Otrębusy, która oferuje pieczywo wypiekane wg staropolskich metod, pozbawione sztucznych dodatków.

 

Kto nie miałby ochoty na chrupiącą kajzerkę o poranku czy chleb razowy z mąki pełnoziarnistej podawany do pikantnego gulaszu, serwowanego na obiad. Trzeba przyznać, że nic tak jak pieczywo, nie dopełnia smaku polskich dań. Dlatego tak niezwykle ważna jest jakość produktów oferowanych klientom” – mówi Grażyna Zielińska z Piekarni Cukierni Otrębusy. „Do naszych wypieków wykorzystujemy jedynie składniki pochodzenia naturalnego od sprawdzonych, lokalnych dostawców. Co więcej, posiadamy własne oraz unikalne receptury, z których korzystamy od początku powstania piekarni, czyli od ponad 25 lat. Dzięki temu zyskaliśmy grono stałych i naprawdę zadowolonych konsumentów” – dodaje.

Podwarszawska piekarnia wciąż się rozwija. Obecnie firma posiada 29 sklepów firmowych w całym województwie mazowieckim. Placówki kilka razy dziennie zaopatrywane są w świeże pieczywo oraz wyroby cukiernicze. W portfolio produktów znajdują się wszystkie popularne odmiany chlebów oraz bułek, a także wysokiej jakości ciasta. W związku z tym, każdy konsument znajdzie wśród nich coś dla siebie.
Jak się okazuje, w branży piekarniczej niezwykle ważne jest zaufanie, pasja oraz zrozumienie potrzeb klientów. Natomiast idealne pieczywo to takie, które powstaje z naturalnych składników i zachęca do skosztowania swoim prawdziwym smakiem, aromatem oraz wyglądem.

Szukaj - Baza Firm

Porady

Przepisy - Pieczenie